GÜLMER  LOJİSTİK TAŞIMACILIK  TİCARET  LTD. ŞTİ  İştirakçisi olduğumuz AKMER Lojistik Hizmetleri Ltd. Şti ait 18.000 m2 acık sahamız, Mersin limanına en yakın açık depolama sahasıdır. Müşterilerimizin hassasiyetine ve önceliklerine göre çeşitlendirilen hizmetlerimiz arasında 2 dolu 1 boş makinesiyle Konteyner /  terminal iddialı olduğumuz alandır.

Müşteri ihtiyaçlarına göre kolayca entegre olan yazılımlarımız ve yakın zamanda devreye girecek el terminallerimiz sayesinde sizlere de kaliteli hizmeti vermeye hazırız.


Konteyner Yükleme / Boşaltma

Gülmer Lojistik konteynerlerin müşterilerin kendi sahaları hariç bir başka yerde yüklenmesi konusundaki hassasiyetlerinin farkında olup hizmet seviyesini bu öncelikler çerçevesinde kurmuştur.


Güvenlik Sahamız bağımsız güvenlik şirketleri tarafından 7/24 güvenliği sağlanmış olup, kamera sistemleri ile takip edilmektedir.
Sağlamlık Ürünler teslim alınırken başlayan kontrol aşamalarının tamamının müşteri ile zamanında paylaşımı , hasarlı gelmiş ürünlerin ayrıştırılmasını ve müşterimizin olası mağduriyetini önler.


Tahliye Ürünler tahliye edilirken puantajları tutulup, uygun şekilde istiflenerek gün sonunda müşterilerimize raporları sunulur. Müşterilerimizin sahamızda ne kadar ürünleri olduğu her hareketin akabinde kendilerine bildirilir. Cross- Stocking yönteminin başarılı bir şekilde uygulanması ve personellerimize periyodik olarak verdiğimiz eğitimler sayesinde dağıtım ağında oluşabilecek hatayı sıfıra indiririz.
Temizlik Sahamıza aldığımız her konteynerin temizliği ve sağlamlığını kontrol ettiğimiz gibi, müşterilerimiz tarafından yönlendirilen araç ve konteynerlerin temizliğini ve uygunluğunu kontrol ederiz. Bir sorun yaşandığı taktirde durumu derhal müşterimize bildirip talepleri doğrultusunda aksiyon alırız.


Gülmer Lojistik sektörde; uzman kadrosuyla etkin, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan, ulusal 4.PL lojistik süreçlerine hakim bir aktördür.

Mersin

  • Karaduvar Mh. 65194 Sk. Gülmer Lojistik Terminali Gülmer Plaza No: 4 33020 Mersin / TURKEY
  • (+90) 324 238 81 91 pbx
  • (+90) 532 468 42 00 pbx
  • (+90) 541 468 42 00 pbx
  • operasyon@gulmer.com.tr
  • (+90) 324 237 27 42