#

Misyonumuz

Çözüm ortağı olduğumuz firmalara katma değer sağlamak ve hizmet kalitesinde çıtayı belirleyen firma olmayı hedefliyoruz. Bu çerçevede her zaman yeni farklı çözümler ile en efektif çalışma şeklini oluşturup çalıştığımız firmalara sunulan hizmetin çıtasını yukarı çekmek.
Ülkemizin sanayi şehirlerini, liman şehri Mersin den Akdeniz ile birleştirmek.
Doğru bilgiyi, doğru zamanda ulaştırmak.
Çözüm ortaklarına katma değer sağlamak.

 

Vizyonumuz

GÜLMER LOJİSTİK olarak çalıştığımız firmaları müşteri olarak değil, iş ortağımız olarak değerlendirir, çözüm ortağı olduğumuz firmalıların ihtiyaçlarına göre yapılanır ve güven esaslı uzun ömürlü birliktelikler kurarız.
Yapılmayanı yapıp fark yaratmayı, tercih edilen olmak için işimizi değerlendirirken sadece finans ve operasyon açısından değil, çevre ve doğayla uyum içinde olmasına da özen gösteririz.
Tamamen yerel sermaye ile kurulan GÜLMER LOJİSTİK olarak içinde bulunduğumuz bölgenin kalkınması için daha çok iş alanı yaratıp istihdam sağlamak adına hizmette sürekli büyüyen bir yapıya sahibiz.
Hizmetlerine nakliye ile başlayan firmamız Ağır nakliye,Konteynır terminali ve Depolama alanında yaptığı yatırımlar ile yeni iş alanları yaratmış, bu sayede sizlerle beraber bölgede toplum refahına da hizmet etmektedir.

 

Gülmer Lojistik sektörde; uzman kadrosuyla etkin, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan, ulusal 4.PL lojistik süreçlerine hakim bir aktördür.

Mersin

  • Karaduvar Mh. 65194 Sk. Gülmer Lojistik Terminali Gülmer Plaza No: 4 33020 Mersin / TURKEY
  • (+90) 324 238 81 91 pbx
  • (+90) 532 468 42 00 pbx
  • (+90) 541 468 42 00 pbx
  • operasyon@gulmer.com.tr
  • (+90) 324 237 27 42